מפליגים לחופשה: 6 עובדות מרתקות על קרוז מברצלונה

רוצים לצאת לקרוז מפנק? לפניכם העובדות החשובות ביותר על קרוז מברצלונה!

עניין של כוכבים

אחת הסיבות העיקריות לכך, שהקרוזים תפסו תאוצה גדולה כל כך בשנים האחרונות היא איכות האירוח, לה זוכים המפליגים בקרוז. כשאתם עולים על ספינה, אתם למעשה עולים על מלון צף באיכות של חמישה כוכבים, בו תוכלו ליהנות מארוחות מפנקות במיוחד לאורך כל היממה, איזור מסחרי לקניות, הפעלות נפלאות לכל הגילאים ושירות מדהים של צוות הספינה לאורך כל ההפלגה.

העלויות

סיבה נוספת לביקוש הרב להפלגות הוא העלויות שלהן. אם אמרנו, שבהפלגה תוכלו ליהנות מאיכות של חמישה כוכבים ועוד תוספות, הרי שנופש בבית מלון על היבשה יעלה לכם הרבה יותר! לזה תצטרכו להוסיף גם את הבילויים והקניות, הארוחות מחוץ לבית המלון, השכרת רכב ועוד. כך נוצר מצב, שבו קרוז מברצלונה משתלם הרבה יותר מאשר שהייה בברצלונה למשך אותה תקופה.

החוויה

אין ספק, שחופשה על מי הים היא חוויה שונה מאוד מאשר חופשה על היבשה. הבריזות, רחש הגלים ומי הים הכחולים יוצרים ביחד אווירה, שאף יבשת עוד לא הצליחה ליצור. חשוב לציין, שההפלגות כוללות גם גיחות למדינות שונות ויוצאות מברצלונה, אליה מגיעים בטיסה, וכך ניתן לחוות את החופשה באוויר, בים וביבשה.

היתרון של קרוז מברצלונה

הבחירה דווקא בברצלונה כנקודת הפתיחה של הקרוז היא לא מקרית. מדובר על יעד, אליו הטיסה היא קצרה ונוחה והעיר עצמה היא גם כן ממתק לעיניים. כמו כן, מברצלונה ניתן להגיע ליעדים נוספים ומעניינים לא פחות ולמעשה, אם ניקח כדוגמה קרוז מברצלונה של מונה קרוז, תוכלו להפליג לאורך חופי הריביירה הצרפתית, קוסטה דל סול, איטליה והחופים האדריאטים. במילים אחרות, פשוט ליהנות מאירופה של הים התיכון!

הפלגה מותאמת גיל

הפלגות כדוגמת קרוז מברצלונה מתאימות לכל הגילאים. בהפלגות השונות ניתן לראות זווגת ויחידים מעל גיל חמישים וכמו כן, גם משפחות עם ילדים צעירים. כל שכבות האוכלוסייה יכולות למצוא את האטרקציות המתאימות להן וליהנות הן מהשקט של הים והן מהריגוש של מה שיש לספינה להציע.

עונת ההפלגות

כמו בכל חופשה בכל יעד, גם לקרוזים מברצלונה יש עונות מבוקשות ויתרה מזאת, יש עונות בהן לא ניתן לקיים את הקרוזים בשל מזג האוויר. אם כן, החודשים, בהם מתקיימים הקרוזים מברצלונה הם החודשים שבין אפריל לאוקטובר. בחודשים אלו, מזג האוויר הוא מפנק במיוחד ולכן גם יש להם ביקוש רב. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא תקופות החופשים מהמסגרות של הילדים, בהן הביקוש לקרוז במסגרת משפחתית עולה. כלומר, אם אתם ללא ילדים ומעדיפים להעביר את החופשה שלכם עם פחות ילדים בסביבה, הרי שעדיף לעשות זאת במהלך ימי הלימוד, בהם מרבית המשפחות לא יוצאות לחופשה משפחתית.