כל מה שחשוב לדעת על רכישה של מכונות אספרסו לעסק

מכונות אספרסו

אם אתם רוצים לרכוש מכונות אספרסו מקצועיות לעסק שלכם, בין אם מדובר בעסק לממכר קפה, או משרד בו העובדים ישתמשו במכונות הקפה, חשוב מאוד שתדעו כיצד לבחון את האופציות השונות לפני שאתם בוחרים מכונות אספרסו. היום ישנן מכונות רבות בשוק, חלקן טובות יותר, וחלקן פחות, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים נכון, קראו את המאמר הבא ותמצאו טיפים חשובים שיעזרו לכם.

שאלות שחשוב לדעת לענות עליהן לפני הבחירה

לפני שאתם בוחרים מכונות אספרסו לעסק שלכם, ישנן כמה שאלות שאתם חייבים לדעת לענות עליהן ויוכלו לסייע לכם לבצע בחירה נכונה:

  1. מי משתמש במכונה? – אם מדובר בבית קפה, בו מפעילי המכונה הם בריסטות ומכירים את העבודה איתה, תוכלו לבחור מכונות אספרסו מקצועית ללא בעיה. לעומת זאת, אם מדובר במשרד בו כל עובד יצטרך להכין לעצמו את הקפה, עליכם לבחור במכונה פשוטה שאינה מצריכה הבנה עמוקה בתחום. אם העובדים שלכם יסתבכו עם ההפעלה של המכונה, בסופו של דבר הם פשוט יפסיקו להשתמש בה וההוצאה שלכם תהיה לחינם.
  2. מהי תדירות השימוש במכונה? – עליכם לדעת להגדיר מהי תדירות השימוש במכונה, או בערך כמה כוסות קפה יוכנו במכונה בכל יום, וכך תוכלו לבחור מכונה המתאימה לצרכים שלכם – לא קטנה מידי אשר תצריך תחזוקה רבה יותר ולא תעמוד בעומס, ולא מכונה גדולה מידי שתדרוש מכם הוצאה כספית מיותרת.
  3. היכן תמקמו את המכונה? – עליכם לדעת מראש היכן תרצו למקם את המכונה כך שתוכלו לבחור במכונה בגודל מתאים ולא תגלו לאחר הרכישה כי היא גדולה מידי למקום המיועד ועליכם להחליפה בדגם אחר או למקם אותה במיקום אחר ופחות נוח עבורכם.

בחירת סוג המכונה

גם לאחר שעניתם על כל ההגדרות, תוכלו למצוא מגוון רחב של מכונות שיתאימו לכם, ולכן חשוב לבדוק את סוגי המכונות השונות, לוודא שאתם רוכשים מכונות אספרסו נטול עופרת שלא יסכן את המשתמשים, לבדוק את נושא האחריות והתחזוקה וכל פרט דומה שישפיע על השימוש הקבוע בה.