כריכים מוכנים

כריכים מוכנים

כשהיינו ילדים, כריך מוצלח היה סמל סטטוס ומי שהגיע לבית ספר עם סנדוויץ' מושקע גילה במהלך ההפסקה שכולם רוצים להיות לידו (ולזכות בביס מהכריך).

גם למבוגרים מגיע ליהנות מכריכים מושקעים וטעימים, שמהווים ארוחה שלמה לכל דבר ונהנים מיתרונות רבים – אפשר לאכול כריכים בקלות ובנוחות בכל מקום כולל במצבים בהם אופציית הצלחות לא מתאימה, ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות, הם משלבים בין טעמים ומרקמים ויוצרים חוויה קולינרית מוצלחת, המחיר שלהם משתלם גם כן ובמקרים מסוימים הם מעניקים לנו אפילו חיבור נוסטלגי לילדות…

אמנם כל אחד, כמעט, יכול להכין כריכים בכוחות עצמו – אבל הרבה יותר כיף להזמין כריכים מוכנים ופשוט ליהנות.

תפריטי כריכים מוכנים לכל טעם ולכל העדפה

כשאנחנו מזמינים כריכים מוכנים יש לנו בחירה מתוך מנעד רחב של אפשרויות, כך שאם למשל אנחנו צריכים לדאוג לקבוצה הטרוגנית מאוד של בני אדם ניתן לספק לכל אחד בדיוק את מה שהוא אוהב ורוצה.

חייבים בשר? כריך רוסטביף, כריך פסטרמה וכריך כתף יספקו את מאווייכם.

כריך טבעוני? אין בעיה – תוכלו לבחור למשל כריך סביח ללא ביצה, כריך אבוקדו או כריך חביתת חומוס.

כריך פרווה? רק תבחרו בין חביתה לחביתת ירק לקציצות ירק ואל תשכחו שיש לכם גם את האופציה של סלט טונה, סלט ביצים וכמובן הסנדוויץ' הטוניסאי הקלאסי והטעים.

גם חובבי הגבינות אינם מקופחים עם מבחר רחב של כריכי גבינה (צפתית, בולגרית, עיזים, מוצרלה, שמנת זיתים ועוד).

מגוון רחב גם של ממרחים

חלק בלתי נפרד מכל הכנת כריכים היא הממרח, וגם מבחינה זו אפשרויות הבחירה רבות ומגוונות, החל מהפסטו עז הטעם דרך הבזיליקום וכלה בעגבניות מיובשות, וכמובן שישנן עוד אופציות רבות.

איזה לחם תרצו?

הזמנת כריכים מוכנים מאפשרת בחירה של כריכים עם סוגים שונים של לחמים.

בין האופציות הנפוצות: לחם שיפון, ג'בטה, בייגל, לחם לבן, לחמים עם תוספות (בצל, שום ועוד), לחם קל לטובת שומרי המשקל, לחמים מחיטה מלאה למי שאוהב את הדגנים שלו מלאים – וגם לרגישים לגלוטן ישנן אופציות שונות – בייגל ללא גלוטן, לחם ללא גלוטן, ג'בטה ללא גלוטן ועוד.