טיולים לקוריאה – הרבה מעבר למצופה!

טיולים לקוריאה

אם אתם אוהבים לטייל בעולם ומחפשים את היעד הבא שלכם, קוריאה היא בדיוק מה שאתם מחפשים!

קצת על קוריאה ועל טיולים לקוריאה

כאשר מדברים על טיולים לקוריאה מתכוונים כמובן על חלקה הדרומי. זאת, משום שקוריאה מחולקת לשני חלקים – הצפוני והדרומי. חלקה הצפוני אינו פתוח לגמרי לתיירים, אלא רק לאלו המקבלים אישור ומגיעים בליווי. חלקה הדרומי לעומת זאת, הינו פתוח לתיירות. חשוב להבין, שמדובר בשטח, שהיה עד מלחמת העולם השנייה מדינה אחת ומאוחדת ולאחר המלחמה נוצרה חלוקה לשתי מדינות ריבוניות נפרדות.

מה מושך בקוריאה?

אחד הדברים המושכים ביותר עבור תיירים בקוריאה הוא התרבות המקומית. התרבות הקוריאנית אמנם מושפעת רבות מהתרבות הסינית והיפנית אבל בסופו של דבר, היא ייחודית בפני עצמה. לדוגמה, לקוריאנים יש מטבח עשיר במאכלים ייחודיים ואפילו כתב משלהם. בנוסף, קוריאה הדרומית מתהדרת בנופים קסומים כשאחד מהם הוא האי ג'ג'ו, עליו נרחיב מיד.

האי ג'ג'ו

הרוב המכריע של טיולים לקוריאה כוללים את האי ג'ג'ו. זאת, משום שמדובר על אי מאוד מיוחד! האי נוצר כתוצאה מהתפרצות של הר הגעש הלסן, כיום הוא כבר לא פעיל, וגודלו הוא 1845 מ"ר. מרחקו מחופה הדרומי של קוריאה הוא כ-100 ק"מ ובשנת 2011 הוא זכה להיכלל ברשימה היוקרתית של שבעת פלאי עולם הטבע.

מה עוד אפשר לראות בקוריאה?

מלבד האי המרהיב והנופים הקסומים, ניתן גם לבקר באתרים תיירותיים כדוגמת הארמונות והמקדשים בסיאול – בירת קוריאה, מבצר הוואסונג, הגבול השמור בעולם – DMZ, מצפה כוכבים, טומולי – הפארק המלכותי, המוזיאון הלאומי, השווקים הססגוניים ועוד.

הטיול הנכון

מן הסתם, טיולים לקוריאה יכולים להתקיים במגוון רחב של וריאציות וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את המתאימה לכם ביותר. מה שחשוב לקחת בחשבון הוא, שהיות שיש כל כך הרבה מה לראות בארץ המופלאה הזו, מומלץ להקדיש את הזמן ולהישאר יותר ממספר ימים בודדים.

כמו כן, מומלץ לנסוע בטיול מאורגן על מנת שתוכלו להספיק לראות את כל הדברים החשובים ביותר ולא פחות חשוב מכך – לקבל את ההסברים המקצועיים לכל מה שעיניכם רואות.