אמרתם אווירה, אמרתם וילונות לבית

וילונות לבית

אור, צל, חושך, משחקים של צלליות, האווירה שהאור מביא לחיינו משפיעה על התחושה בחדר, במשרד, בבית העסק, ובכל מקום בו אנו נמצאים. בחירה של וילונות לבית או למשרד היא בחירה מהותית בכל הנוגע לאור במרחב, וכמובן גם לצבעים, שלהם השפעה מכרעת גם כן על התחושה שלנו ושל האורחים שלנו.

בין אם בית גדול, דירת חדר קטנה או ווילה ענקית ורבת מפלסים, כל חלון מבקש וילון, וכל וילון בבית ישנה את התחושה שלכם, בחדר השינה, במטבח, בחדר האוכל ובסלון, בלי יוצאים מן הכלל. אז איך ניגשים למלאכת בחירת הוילונות לבית שלכם?

על בחירת וילונות לבית לפי סוג הבד

סוגי הבדים – בד טבעי או סינטטי ובעיצוב זה או אחר מציעים כבר כאן, בשלב הכה ראשוני של הבחירה בווילונות לחלון הבית שלכם, אתגר. מי שמחפש עמידות, וכמובן כאשר החלון הוא חלון החשוף לשמש ישירה הרבה שעות ביום, לרוב יבחר בבד סינטטי, שכן אלו לרוב עמידים יותר מה שיאפשר לוילון שלכם לשמור על צבע וצורה לאורך שנים.

הבדים הטבעיים עמידים גם כן, אך מעט פחות, והיתרון הרב בבדים אלו בוילונות הוא האווירה בבית. בדים טבעיים מייצרים אווירה אחרת מהסינטטיים, ואווירה אי אפשר לזייף. יש משהו בטבעיות של הבד והחומרים שלו שהופכים את הוילון הביתי למה שהוא – ביתי, ומקנים את האווירה שאתם מחפשים. וילונות אלו נחשבים יוקרתיים יותר, ונותנים מראה יוקרתי.

וילון לכל חדר וחדר

הביקוש, ולא רק הצורך, הוא אבי ההמצאה, וכיום ישנם וילונות לכל חדרי הבית. וילון לחדר הילדים לא יהיה זהה לווילונות המטבח שלכם, וכנ"ל לוילון לחדר השירותים או הסלון. מבחר וילונות הבית מגוון ממש כמו מגוון חדרי הבית השונים, וכיום תוכלו בקלות לייצר לעצמכם חבילת ווילונות בהתאמה מושלמת לכל חדר וחדר, ולא להתפשר על "שטאנץ" אחיד וחסר טעם לכל הבית כולו.

התאמת הווילון הנכון לחדר הנכון בבית היא החלטה של אווירה, מתוך ההבנה והקבלה של ההשפעה האדירה שיש לווילונות על החדר. העין שלנו נמשכת לאור, לצורה ולתנועה, והווילונות בבית הם שילוב של משחק אור וצל, צורה ותנועה, מה שהופך אותם לפריט עיקרי בהשפעה על האווירה בכל חדר וחדר.