מדוע חשוב להשתתף בסדנאות ביטחון עצמי של מומחים כמו gilad somjen?

gilad somjen

האינטרנט והרשתות החברתיות, יחד עם הלחץ היום יומי המופעל בעידן המודרני על כל אחד, והשאיפה הבלתי פוסקת לשלמות, הפכו את הביטחון העצמי לנושא בעייתי ולאתגר שרבים מתמודדים איתו.

רוב האנשים חושפים ברשתות החברתיות ובאופן גלוי את ההצלחות שלהם, ולעיתים מציאות שהיא גם מעוותת ולא אמיתית, מה שגורם לרבים להתכווץ בתוך עצמם ולהרגיש רע על כך שהם לא מצליחים להגיע למעמד זהה, למצב כלכלי דומה או לכל מטרה אחרת שהם רוצים להגיע אליה. ההרגשה הזו הינה המקור לחוסר ביטחון עצמי ולירידה בביטחון העצמי, ומשם ההשלכות הן משמעותיות על כל אספקט בחיים עצמם של אותו אדם.

להעריך את עצמך כמו שאתה

אחד הנושאים החשובים ביותר הנלמדים בסדנאות בטחון עצמי ממומחים בתחום כמו gilad somjen הינו היכולת להעריך את עצמך בדיוק כמו שאתה, היכולת לראות את ההישגים האישיים והפרטיים שלך עצמך, לא מול אחרים, אלא מול עצמך בלבד. ברגע שאדם מסוגל להעריך את ההישגים אליהם הוא הגיע בהשוואה למטרות הפרטיות שלו, או בהשוואה לעבר שלו, הביטחון העצמי שלו יגדל יותר ויותר והוא ידע להעריך את עצמו בצורה הרבה יותר טובה. לכן, ההשתתפות בסדנאות של מומחים כמו gilad somjen מאפשרת לכל אחד להגדיל את הביטחון העצמי שלו ולהפסיק להשוות את החיים שלו מול החיים החיצוניים של הסובבים אותו, כי בסופו של דבר אף אחד לא יודע מה באמת קורה בחיים הפרטיים של כל אחד אחר.

הקניית ביטחון עצמי לילדים

עוד נושא חשוב שתוכלו למצוא בסדנאות ייעודיות של מומחים כמו gilad somjen הינו הקניית ביטחון עצמי לילדים. ילדים רבים מגיעים לבית הספר ונחשפים להתמודדויות רבות אשר יכולות לפגוע בביטחון העצמי שלהם, ולכך יכולות להיות השלכות רבות, ולטווח ארוך מאוד. חשוב לכל הורה לדעת כיצד לפתח את הביטחון העצמי של הילדים שלו וכיצד לסייע לילדים להתמודד טוב יותר עם האתגרים השונים, ולא לתת לסובבים אותם לפגוע להם בביטחון העצמי. הורים המקבלים הדרכה כזו יכולים להקנות ידע חשוב ומהותי מאוד לילדיהם, ולכן חשוב ללמוד זאת.