תרסיס פלפל

תרסיס פלפל

פלפל חריף מגודל ע"י בני האדם מזה אלפי שנים. בעידן המודרני הצלחנו לבודד את המרכיב שמייצר את החריפות יוצאת הדופן, הקפסאיצין, ולנצל אותו לצרכים נוספים ובפרט להגנה עצמית, וזאת באמצעות תרסיס פלפל.

גז פלפל – אפקטיבי להפליא, קל לשימוש

תרסיסי פלפל הם אמצעי הגנה פופולרי מאוד ולא בכדי: ראשית, הם אפקטיביים להפליא ומנטרלים מידית כל מי שמנסה לפגוע בנו, לפרק זמן של לפחות 30 דקות. שנית, הנזק שהם גורמים הוא לא בלתי הפיך ולא מסכנים את חייו של האדם שתקף אותנו, כך שישנה גם מידתיות נכונה בהפעלת התרסיס. עוד יתרון הוא המחיר הנוח של תרסיסי הפלפל למיניהם, וכשלוקחים בחשבון גם את המשקל הקל שמאפשר לנו לקחת את התרסיס איתנו לכל מקום בלי שהוא יכביד עלינו אפשר להבין מדוע מדובר בכלי פופולרי מאוד, שכדאי שיימצא אצל כל אדם בתיק, כך שבמידת הצורך (שיש לקוות שלא ייווצר) הוא יוכל לשלוף אותו במהירות ולהגן על עצמו מפני כל איום או סכנה.

היתרונות של תרסיס פלפל בצורת אקדח

דרך נוחה במיוחד לרסס את מי שמנסה לפגוע בנו עם תרסיס פלפל היא באמצעות אקדח קטן (כ-10 ס"מ) וקל משקל (כ-65 גרם).

אקדח פלפל פשוט מאוד להפעלה, ועל כן גם במצבי לחץ נוכל לרסס את הגז במהירות ולהגן על עצמנו. עוד יתרון הוא שניתן "לירות" בתוקף ממרחק של 3 מטרים. בנוסף, האקדח, שהוא כמובן חוקי לחלוטין ומאושר לשימוש ע"י המשטרה, מגיע עם ניצרה מיוחדת שמונעת את השתחררותו של גז הפלפל אלא אם כן אנחנו רוצים בכך, אינו מצריך רישיון מיוחד והוא מתאים הן לגברים והן לנשים, הן למבוגרים והן לבני נוער (החל מגיל 13).

איך תרסיס הפלפל מנטרל את מי שמנסה לפגוע בנו?

פטנט מיוחד שמותקן באקדחי תרסיסי פלפל גורם לגז הפלפל להתפזר באוויר בצורה שמזכירה ערפל, כך שאין צורך לכוון במדויק (והרי רובנו לא מיומנים ובמצב של לחץ נתקשה לכוון במדויק). הקפסאיצין שאצור באותו תרסיס פלפל יגיע אל האדם שמנסה לפגוע בנו ויגרום לגירוי עוצמתי בעיניים, קשיי נשימה (שאינם מסכנים את חייו אבל מנטרלים את היכולת שלו להזיק לנו), שיעול ודמע עז.