מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים שטיח?

שטיח

עומדים לרכוש שטיח חדש לבית? הגעתם אל המקום הנכון!

היום ניתן למצוא מגוון רחב של שטיחים מסוגים שונים, גדלים שונים, חומרי גלם שונים ויצרנים שונים ולכן חשוב מאוד לבצע בדיקה נכונה של השטיחים לפני שאתם בוחרים שטיח אחד שיתאים לבית שלכם. איך עושים את הבדיקה הזו? איך תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים שטיח איכותי שיענה במדויק על הצרכים שלכם? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

לאן מיועד השטיח?

בשלב הראשון עליכם להגדיר היכן בדיוק אתם רוצים להציב את השטיח. אם מדובר בשטיח המיועד לסלון או למקום מרכזי אחר בבית, ברוב המקרים זה יהיה שונה מאשר שטיח לחדרים פנימיים או אזורים צדדיים. לאחר שתגדירו את המקום בו תרצו להציב את השטיח תקבלו מענה לכמה שאלות חשובות שיצוצו בעת הרכישה כמו גודל השטיח, המראה שלו וכדומה.

ניקיון השטיח

כל אדם שיש לו שטיח בבית יאמר לכם כי הדבר הכי פחות נוח בשטיח הוא הניקיון שלו, גם אם יש לכם שואב אבק בבית, זה לא תמיד מספיק. במיוחד לא בבית עם ילדים קטנים או בעלי חיים. לכן, חשוב מאוד לבדוק בעת הרכישה את הצורה בה מנקים את השטיח – האם שואב האבק הרובוטי או הידני שלכם יוכלו לעשות את עבודת הניקיון כראוי? האם ניתן לנקות את השטיח עם מים? במידה ויש כתמים – האם יש דרך להסיר אותם או שכל חומר ניקוי יפגע בשטיח? ועוד. אולי בתחילה שאלת הניקיון נראית לכם פחות רלוונטית, אך לאחר כמה ימים או שבועות אתם עשויים לגלות כי עשיתם בחירה שגויה בשטיח שלא באמת מתאים לבית שלכם.

השוואת מחירים נכונה

כאשר אתם מבצעים השוואת מחירים לפני רכישה של שטיח חדש עליכם לדעת כי המהות של השוואת מחירים נכונה היא לא רק למצוא את המחיר הזול ביותר, כפי שרבים חושבים. אם אתם רוצים לבצע השוואת מחירים נכונה עליכם להשוות בין מוצרים זהים – זהים מבחינת גודל, מראה, חומר גלם, החנות בה מבצעים את הרכישה, אחריות, הובלה ועוד.