קמינים חשמליים דקורטיביים, נעים להכיר

קמינים

אין ספק כי מראה האש היוקדת בכל קמין הינו מראה מרשים ומיוחד אשר יכול לשדרג כל בית ולהפוך את האווירה בו להרבה יותר חמימה, ביתית ונעימה. יחד עם זאת, החום שמפיץ קמין עצים לא מתאים לכל בית, במיוחד לא בישראל בה מזג האוויר הוא חם לאורך רוב השנה, ובמיוחד באזור המרכז והדרום שם כמעט ואין ימים קרים במיוחד המצריכים חימום של קמין כזה.

יחד עם זאת, אם אתם רוצים לשדרג את האווירה בבית עם להבות הקמין, אך מבלי שהדבר ייצור חום עז מידי אשר יפריע לכם מאוד בעת הישיבה בבית, קמינים חשמליים יכולים להעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר. קמין חשמלי יעניק לבית שלכם מראה חמים ונעים, ומראה של להבות אש יוקדות ומרשימות, הכל מבלי ליצור חום רב מידי בבית כך שתוכלו להפעיל אותו כמעט בכל ערב.

איך לבחור את הקמין המתאים לכם?

היום ניתן למצוא מגוון רחב של קמינים שונים, כאשר ישנו הבדל בין הקמינים מבחינת הכוח החשמלי שלהם, הגודל שלהם, המראה של הלהבות, עצמת החימום והפונקציות השונות שמאפשר כל קמין. לכן, לפני שאתם רוכשים קמינים חשמליים כדאי שתבדקו כמה דברים חשובים:

  1. בדקו את המקום בבית בו תרצו להתקין את הקמין, ומדדו את המקום בכדי לדעת מהו גודל הקמין בו אתם צריכים לבחור. שימו לב כי אחד היתרונות הגדולים של הקמין החשמלי הוא שלא מדובר בקמין המצריך מכם להתקין ארובה ולכן ישנה גמישות רבה יותר בהתקנה שלו ותוכלו להציבו כמעט בכל מקום שתרצו, בהתאם לתשתית החשמל בבית שלכם.
  2. בדקו את הקמין כאשר הוא פועל ובחנו את הצורה של הלהבות. ישנם קמינים אשר פועלים על עצמת חשמל נמוכה יחסית ולכן הלהבות שלהם יראו פחות מרשימות לעומת הקמינים העצמתיים יותר.
  3. בצעו השוואת מחירים בין כמה קמינים שונים. כמובן, בדקו את האיכות בכדי להיות בטוחים כי אתם לא מתפשרים על האיכות בשביל לקבל מחיר זול, אלא מבצעים רכישה במחיר משתלם בהתאמה לאיכות הקמין שאתם רוכשים.
  4. וודאו כי העלות של הקמין כוללת התקנה, ואם לא חפשו חשמלאי מוסמך ומקצועי בעל ידע וניסיון בהתקנה של קמין חשמלי, במיוחד אם מדובר בקמין גדול שמצריך התקנה קבועה למקום ולא קמין קטן ונייד שרק צריך להציב בבית ולחבר לחשמל ללא כל