פרקטים, קירות ומה שביניהם

פרקטים

פרקט למינציה הוא למעשה פרקט דמוי עץ, הוא מיוצר מחומרים סינטטיים העמידים לכתמים ולחות ומהווה פתרון ואלטרנטיבה לאלו המעוניינים לשלב מחיר סביר ויחד עם זאת מראה יפה ואסתטי. הלמינציה זולה יותר מפרקט עץ היות וקורות פרקט זה מיוצרים באופן תעשייתי ופחות מחומרים טבעיים. אופן הייצור שלו מעניק לו עמידות גבוהה, בנוסף קיים ציפוי ניילון המספק לו הגנה נוספת, ולמעשה גם מעניק לו את שמו.  פרקט למינציה משמש כחיפוי מוצלח לרצפה לקירות.

שימושים עיצוביים בפרקט מסוג למינציה

ישנם מפגעים שונים בקירות המבנה אשר נשמח להסתיר למען הנראות האסתטית של החלל. לאלו המעדיפים מראה עיצובי בסגנון כפרי אלגנטי ולמעוניינים לחסוך מעצמם את עבודת הטייח והצביעה, הבחירה בחיפוי פרקט למינציה היא האידיאלית. פרקט חיפוי לקירות הוא אחד הטרנדים העיצוביים החמים בעולם עיצוב הפנים. בנוסף לפן העיצובי לפרקט זה יתרונות נוספים כגון: פרקטים המיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת אשר הופכת אותם לעמידים בפני מים, בזכות תכונה זו ניתן להשתמש בהם גם בחדרי אמבטיה, במטבחים ובחצר.

עשה ואל תעשה

למרות עמידות הרבה של פרקט למינציה המשמש כחיפוי לקיר, לא נוכל להשתמש בו כפי שאנו משתמשים בקירות רגילים. לא ניתן יהיה לתקוע בו מסמרים אשר יצרו בו סדקים או ישברו אותו, כמו כן מומלץ לא להפעיל עליו לחץ רב על מנת לא לפגוע בנראות שלו. חשוב לזכור שזהו חיפוי ותכונותיו שונות מתכונותיו של קיר וכדאי לנהוג בו בהתאם בכדי לשמור עליו ועל הנראות שלו.

אקססוריז לחיפויי קיר

לאחר התקנת פרקט למינציה כחיפוי על קירות, יהיה עלינו לבחור באיזה אופן נטשטש את פסי החיבור בין המשטחים. אחד הפתרונות הטובים אשר קיימים היום בשוק הוא חיפויי פולימור. זהו חומר עמיד ואיכותי המתאים במיוחד לחדרי אמבטיה ומטבחים בשל עמידותו הרבה ל מים. הפולימור יכול לשמש כחיפוי קיר בפני עצמו או כפס הפרדה. הוא ניתן לצביעה בכל צבע שנחפוץ ומגיע בעיצובים שונים ומגוונים, וכך ניתן להתאים אותו בקלות לעיצוב הכולל של החדר .

והרי לנו פתרון מצוין לעיצוב יוקרתי במחיר שווה לכל כיס.