מאיר המהיר – לעצב את הבית במחיר משתלם

מאיר המהיר

"מאיר המהיר" הוא אחד המותגים המוכרים והפופולריים בתחום השיפוצים ועיצוב הבית, בזכות המגוון הרחב של הכלים הסניטריים, האריחים והמוצרים האחרים שמרכיבים את חדרי הרחצה, חדרי השירותים והמטבחים.

המוניטין של החברה נבנה לאורך שנות פעילות רבות, שכן היא החלה לפעול כבר ב-1992 וחוגגת בימים אלה את יום הולדתה ה-25. הוותק הרב בא לידי ביטוי בניסיון עשיר וביכולת למצוא פתרון מושלם לכל צורך, ועוד כדאי לציין כי גם בגיל 25, "קשישה" במונחים עסקיים, החברה לא מפסיקה להתחדש, לשדרג את הקטלוג שלה ולהעניק שירות שהוא גם מהיר וגם מדויק, גם אישי וגם מקצועי.

הלקוחות של מאיר המהיר הם גם אדריכלים, גם מעצבי פנים, גם קבלנים, גם שיפוצניקים וגם כל מי שרוצה לשדרג מרכיבים שונים אצלו בבית בכוחות עצמו וללא עזרת אנשי מקצוע – הייעוץ שתקבלו אצל מאיר הינו יקר ערך ומבטיח שתדעו בדיוק מה לעשות ואיך להגיע לתוצאות הרצויות מבחינתכם.

מה כולל הקטלוג של מאיר המהיר?

הקטלוג של מאיר – שאגב, נקרא גם מ.י.ד דיזיין (MID Design) – כולל מבחר עצום של ריצופים, חיפויי קיר, קרמיקה, פורצלן, אריחי דקור, כלים סניטריים, כיורים, ברזים, פריטי ריהוט שונים לחדרי רחצה, מוצרי אינסטלציה, מוצרי חשמל, צבעים (כל הגוונים של צבעי טמבור), חומרי בניין, מקלחונים, מערכות עיסוי, סאונות מכל הסוגים ועוד. עוד תמצאו אצל מאיר המהיר כלי עבודה רלוונטיים עבורכם.

החזון של החברה

הקטלוג המרשים של החברה, שכאמור מתעדכן כל העת ובעיקר מתרחב, מושך את רוב תשומת הלב – אבל במקביל ישנו עוד מרכיב מהותי בהצלחה של מאיר המהיר: השירות.

החזון של מאיר הוא להוביל את התחום גם בהיבט חשוב זה, ובהתאם מערכת היחסים עם הלקוחות, קבועים כמו גם מזדמנים, מבוססת על קשב מלא, אכפתיות גבוהה ורצון להעניק לכל לקוח ולכל לקוחה בדיוק את מה שהם מחפשים וצריכים.

הערכים המנחים את החברה בדרך למימוש החזון הנ"ל הם כבוד, יושרה, חתירה למצוינות ואמינות. בנוסף מקפידים אנשי הצוות של מאיר לפקוד באופן קבוע תערוכות בינלאומיות ולהתארח במפעלים מובילים בחו"ל, וזאת כדי להביא לארץ את הבשורות העיצוביות הטרנדיות ביותר.