איך לבחור את המיקום האידיאלי להצבת מאווררים בחדרים שונים

מאווררים

אם אתם עומדים לרכוש מאווררים חדשים לבית או לכל מקום אחר, הגעתם אל המקום הנכון. לקראת עונת הקיץ רבים מחפשים לרכוש מאווררים חדשים אשר יאפשרו להם לשמור על מזג אוויר טוב בחדר וליהנות מבית נעים ומצונן גם כאשר חם מאוד בחוץ.

יחד עם זאת, לא משנה איזה מאוורר תקנו, גם אם תשקיעו סכומים גבוהים מאוד של כסף במאוורר יוקרתי ואיכותי, אם לא תציבו אותו במקום נכון בחדר לא תוכלו לממש את מלא הפוטנציאל שלו.

לכן, קראו את המאמר הבא אשר ילמד אתכם איך לבחור את המיקום האידיאלי והנכון ביותר להצבת המאוורר בכל חדר בבית כך שתוכלו ליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר וליהנות ממזג אוויר נעים ובדיוק במידה הנכונה.

התאמה לסוג המאוורר

בכדי לבחור את המיקום הנכון והטוב ביותר להצבה של מאווררים בחדרים שונים בבית שלכם עליכם קודם כל לדעת כי חשוב להתאים בצורה נכונה את המיקום לסוג המאוורר. למשל, אם מדובר במאוורר אשר נתלה על התקרה כדאי לתלות אותו ממש במרכז התקרה כך שהוא יאוורר בצורה מאוזנת את כל החדר, על כל הפינות שבו.

לעומת זאת, מאוורר עומד יש להציב בפינת החדר, ועדיף בזווית בה הוא יוכל לאוורר את כל החדר אך לא במקום מרכזי בו הוא יפספס את כל החלק שמאחוריו, וגם לא יהיה נוח לעוברים בחדר.

מאוורר קבוע או נייד

עוד דבר שחשוב הוא ליצור הבדלה בין מאוורר קבוע לבין מאוורר נייד. מאוורר שנשאר באותו מקום באופן קבוע חשוב להציב בזווית בה הוא יאוורר את כל החדר באופן אחיד, כל הזמן. לעומת זאת עם מאוורר נייד תוכלו לשחק ולבצע התאמה על פי האזור בו אתם נמצאים ואותו אתם רוצים לאוורר.

לכן גם היום רבים מעדיפים לרכוש דווקא מאווררים ניידים ולא קבועים כך שיוכלו להתאים אותם לצרכים שלהם בכל פעם שירצו בכך ולא יצטרכו להתאים את עצמם למיקום של המאוורר בכדי ליהנות מהאוויר שיוצא ממנו באופן הטוב ביותר ובצורה שבאמת תצנן אותם.