האם כדאי לכם להתקין דשא סינטטי בגינה?

דשא סינטטי

עומדים לעצב היום את הבית החדש שלכם ורוצים לקחת בחשבון גם את עיצוב הגינה? אם כך, אתם צודקים, כי אם כבר יש לכם בית עם גינה הרי שבוודאי תרצו לעשות הכול כדי להשתמש בה. לכן היא צריכה להיות יפה, מעוצבת וכמה שיותר מושכת, מה שמסביר מדוע דשא הוא אלמנט שבוודאי לא תרצו לוותר עליו. הדילמה העיקרית היא לא האם לשלב דשא בגינה אלא אם לבחור באופציה של דשא סינטטי או דווקא בדשא חי, וזו אכן החלטה לא פשוטה. אתם יכולים להיות בטוחים שיש היום דשאים סינטטיים ברמות גבוהות ביותר כך שהאיכות שלהם נפלאה והם מחזיקים מעמד לשנים, אז למה שלא תבדקו את האפשרות הזאת לעומק?

דשא סינטטי מציג יתרונות רבים

אם עד היום מעולם לא חשבתם על האופציה של דשא סינטטי כדאי שתיקחו זאת בחשבון כי לדשא הסינטטי בגינה שלכם יש יתרונות:

  1. אתם לא צריכים לכסח אותו
  2. לא יהיה עליכם להשקות אותו
  3. הוא לא גדל ולא עלול להתפשט למימדים שלא תיכננתם
  4. הוא נעים למגע
  5. הוא מחזיק מעמד לזמן רב אם הוא איכותי

במדינת ישראל אשר בה תמיד יש כל כך רבה בעיות של מים אין כל סיבה לשתול דשא חי בגינה. במקום זה אתם יכולים לבחור את הדשא הסינטטי הכי איכותי שיש ואתם תראו שלא תצטערו על כך.

מי יתקין לכם את הדשא בגינה?

יש אפשרות להתקין לבד דשא סינטטי כי זו לא עבודה מורכבת מידי. עם זאת, חשוב לדעת שבדרך כלל יש הבדל בין עבודה חובבנית של אנשים שזה אינו המקצוע שלהם ובין עבודה שמתבצעת על ידי הטובים ביותר בתחום. לכן, אם אתם קונים היום דשא שאינו חי אלא סינטטי, עדיף שגם תזמינו שירותי התקנה מהחברה שבה אתם מבצעים את הרכישה. בדרך כזאת תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה נעימה, יפה וגם מקצועית. גינה מטופחת ומושקעת היא כזו שתצאו אליה הרבה יותר כך שלא כדאי לזלזל בנושא הזה.