איפור כלות

איפור כלות

לקראת חתונה, כל חתונה, החתן והכלה נדרשים לקבל המון החלטות – אחת החשובות שבהן היא בחירה מושכלת של מאפרת כלות שתבטיח מראה לא פחות ממושלם לכלה ביום הכי חשוב בחיים שלה.

המפתחות העיקריים של איפור כלות מוצלח באמת הם שימוש בחומרים מובחרים בלבד, התאמת האיפור לשאר המרכיבים של ההופעה של הכלה (שמלה, תסרוקת וכו') והכי חשוב – תשומת לב רבה וקשב למלא לרצונות של הכלה ובמקביל גם ניסיון עשיר ויושרה, כדי לשפר חלומות שפחות מחמיאים לכלה ובכל מקרה להבטיח לה מראה אידיאלי עבורה.

איפור כלות דרמטי או עדין?

לא  מעט כלות מאמינות שאירוע סופר מרגש כמו חתונה מחייב איפור דרמטי, אבל כדאי לדעת שלפעמים דווקא איפור כלה עדין יחמיא לה הרבה יותר וייצור את המראה המושלם הן עבור האירוע עצמו והן עבור אינספור הצילומים בסטילס ובווידיאו שמן הסתם יתבצעו במהלך יום החתונה ובחתונה עצמה.

בכל מקרה כשמחפשים מאפרת כדאי להתרשם מעבודות קודמות שלה שכוללות הן איפורים דרמטיים, כאלה של "פעם בחיים", והן איפורים עדינים יותר, כדי להגיע לאשת מקצוע שאמונה על כל סוגי האיפור ותוכל בכל מקרה להתאים גם לך את המראה המחמיא ביותר עבורך.

למה חשוב להשתמש בחומרי האיפור הטובים ביותר?

חתונה היא אירוע מרגש מאוד שנמשך כמה וכמה שעות, ובמהלכו חווה הכלה התרגשות עזה, רוקדת בהתלהבות, מקבלת המון נשיקות, אוכלת ובאופן כללי פעילה להפליא בלי הפסקה.

בהתאם, חשוב מאוד לבצע איפור כלות על בסיס חומרים מובחרים בלבד, שכן אחרת האיפור של הכלה פשוט לא יחזיק מעמד, יימרח לגמרי ועלול להוביל לעוגמת נפש.

מתי לבחור איפור לכלה?

איפור לכלה כדאי לבחור רק לאחר שנבחרה כבר השמלה ונקבעה התסרוקת.

בדרך זו תוכל מאפרת כלות מנוסה ליצור את האיפור האידיאלי הן עבור עור הפנים ומבנה הפנים של הכלה והן עבור ההופעה הכוללת שלה, ובכך להבטיח מקסימום מחמאות ובעיקר תחושה טובה במיוחד של הכלה עצמה ובזכות זאת גם הנאה מרובה מהאירוע המרגש.

המלצה נוספת היא להשקיע בטיפוח הפנים אפילו יותר מהרגיל לקראת החתונה, כך שאותו איפור כלות שנבחר יחבור אל פנים מושלמות והתוצאה תהיה המראה שתמיד חלמת עליו.

השאר תגובה