מסכה לשיער דליל

מסכה לשיער

לכולנו, או לפחות לרובנו המכריע, חשוב להיראות טוב. שיער בעל נוכחות משמעותית ומראה בריא הוא מרכיב הכרחי במראה חיצוני מרשים, ועל כן שגרת הטיפוח של בני אדם רבים כוללת מסכה לשיער – חומר מיוחד שנמרח על שערות מעט רטובות, מזין אותן בחומרים חיוניים ומקנה להן ברק, חוזק ובעיקר אסתטיקה משופרת בדרך למראה חיצוני כללי מושך יותר.

איזו מסכה מתאימה לשיער דליל?

הן אצל נשים והן בקרב גברים שיער שופע נתפש כמרשים יותר וגם מזוהה עם בריאות טובה יותר. שיער דליל, לעומת זאת, מעורר תחושות שליליות ובהתאם מי שמתאפיין או מתאפיינת בשיער שכזה ירצו לחזק את שורשי השיער.

מסכות לשיער דליל עושות זאת, כלומר מחזירות לשורשי השערות את כוחן – שאבד להן מסיבה כזו או אחרת (בין הסיבות הנפוצות: תזונה לא נכונה, מחלות שונות, גנטיקה ומתח רגשי).

כאמור, על-מנת להזין את השערות בחומרים שיחזקו אותן מומלץ להשתמש במסכה מתאימה לשיער דליל. מסכות לשיער שכזה כוללות בדרך כלל ויטמין E (שהוא בעל איכויות משקמות באופן כללי), ג'ינקו בילובה (צמח בעל יכולת המרצה של עור הקרקפת), קרטין (חלבון שמהווה בסיס לטיפולים שונים בשיער ובהם למשל החלקת קרטין), שמן קשיו, חומצות אמינו, ויטמין B5, זרעי ענבים ועוד.

כך תמרחו נכון מסכה לשיער

מסכה לשיער דליל יש למרוח בעדינות, על-מנת לא להזיק לשערות הרגישות מטבען. בנוסף חשוב להקפיד על כיוון המריחה של אותן מסכות לשיער – מתוך שורשי השערות לכיוון הקצוות שלהן. עוד המלצה היא לבצע את המריחה בתנועות עיסוי איטיות ומדויקות שיסייעו להחדיר את כל אותם חומרים מזינים ומחזקים אל כל שערה ושערה.

בנוסף כדאי לדעת שמריחת מסכה לשיער מתבצעת תמיד על שיער שנחפף בקפידה כדי שיהיה נקי לחלוטין (לבעלי ובעלות שיער דליל חשוב כמובן להשתמש אך ורק בשמפו שמתאים לשיער דליל) ולאחר שמייבשים אותו קלות במגבת (אבל עדיין שומרים אותו מעט לח).

לאחר המריחה יש להמתין את פרק הזמן שעליו ממליץ היצרן (לרוב בסביבות ה-10 דקות), כשבפרק זמן זה ניתן לעטוף את הראש במגבת חמה כדי לשפר את חדירת החומר לשיער.

השאר תגובה